Kancelarie Radców Prawnych Hryniewicz


Witamy na naszej stronie.
Kancelarie tworzą dwie indywidualne praktyki prawnicze; Kancelaria Radcy Prawnego Adrianny Hryniewicz oraz Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hryniewicza.
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hryniewicza powstała w 2000 roku. Oferuje stałą i doraźną obsługę prawną przedsiębiorcom, stowarzyszeniom, fundacjom i osobom fizycznym. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie ubezpieczeń majątkowych i życiowych oraz prawie autorskim.
Radca prawny Adrianna Hryniewicz oferuje stałą i doraźną obsługę prawną przedsiębiorcom, stowarzyszeniom, fundacjom i osobom fizycznym. Kancelaria Adrianny Hryniewicz specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie administracyjnym.

Zespół doświadczonych prawników świadczy pomoc prawną w pełnym zakresie przewidzianym ustawą o radcach prawnych. Obecnie Kancelarie opiekują się w ramach stałej obsługi kilkudziesięcioma podmiotami z terenu całego kraju. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala dokładnie i rzetelnie ocenić każdy indywidualny problem. Jesteśmy świadomi, że nie każda sprawa jest do wygrania, niemniej zadaniem Kancelarii będzie podsunięcie najbardziej optymalnego rozwiązania. Misją Kancelarii jest budowanie przejrzystych i długotrwałych relacji z Klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu.
Kancelarie Radców Prawnych Hryniewicz mają swoją siedzibę w Bydgoszczy, nieopodal Parku Henryka Dąbrowskiego i zabytkowej Wieży Ciśnień. Łatwo do nas trafić, gdyż wspomniana Wieża, wzniesiona na skraju zbocza w 1900 roku przez Franza Marschalla, góruje ponad Starym Miastem, będąc najwyższym punktem widokowym Bydgoszczy.